Наша команда - Львівська Майстерня Шкіри

Все починалося з мрії про власну справу. З бажання шити краще і якісніше. Видати якісний продукт. Перші спроби були, мяко кажучи, не вдалі. Починав працювати зі шкірою вдома, тому часто докучав сусідам стуком молотка. Але воно було того варте. Тепер ми крута команда професіоналів, яким не байдуже. Маємо різні суперсили, але одна із них спільна - це перфекціонізм.

Власне виробництво

Львівська Майстерня Шкіри - це український бренд шкіряних виробів ручної роботи. Офіційно зареєстрована торгова марка. Ми створюємо продукцію для людей, які цінують якість, практичність і довговічність. В нашому інтернет-магазині ви можете придбати продукцію як для себе так і на подарунок для близьких. Наносимо на наші вироби іменне гравірування, мотивуючі фрази чи логотип компанії, впевнений, це зробить ваш подарунок особливим.

Місія компанії

Звучить так: Швидке та оптимальне вирішення проблеми з подарунком для ваших близьких. Вчасно отримане замовлення і задоволений клієнт, для нас важливіше за гроші. Ці слова на пряму впливають на всі процеси виробництва. На роботу з клієнтами. На роботу всіх майстрів і засновника. Кожен виріб ми шиємо виключно вручну, жодних машинок. Використовуємо італійську телячу шкіру і німецькі восковані нитки. На досвіді наших майстрів тисячі виконаних замовлень. Тішимось позитивним відгукам про нашу роботу, над виправленням негативних - працюємо.

Команда

Орест

Орест

В першу чергу моє завдання зробити так, щоб працювати в нас було престижно. Думаю якщо ви у нас робили замовлення, помітили що не у всіх ми їх приймаємо, тому що роботи більше ніж працівників. Але дуже скоро я цей нюанс вирішу👌🏻

Христина

Христина

Наймолодша серед нас😁
Але по об‘єму роботи доганяє Діму🔝

З перших днів швиденько включилась в процес і виконує ваші замовлення на раз-два👌🏻
Одним словом молодець😉

Катя

Катя

Тепер ви знаєте з ким спілкуєтесь в діректі✍🏻
Саме вона щодня відповідає на ваші повідомлення і оформляє замовлення.
І ще гравірує все, що ви забажаєте🔥
Якщо ви довго чекаєте на відповідь то вже вибачайте, бо Катя одна а вас багато😅

Діма

Діма

Трудоголік ще той.

Доказав всім, що освіта немає ніякого значення
Тільки навик і ще раз навик🔝
Рекордсмен по кількості пошитих одиниць за місяць😈

Марічка

Марічка

Для неї немає складних замовлень, Їй немає різниці що шити🤷🏼‍♂️
Дуже любить печеньки) І працювати доночі🌃

Любить ходити в гори⛰ Мріє про мотоцикл🏍