Часті питання

Для виготовлення наших виробів ми використовуємо натуральну шкіру краст італійського виробництва. Це напівфабрикат. Тобто шкріра пройшла лише етап малювання. Ззовні проглядаються пори і має максимально натуральний вигляд. Повністю матова поверхня з часом затирається і отримує глянцевий ефект.
Зі всіх видів матової шкіри ця максимально стійка до подряпин. Має приємний запах. Не має жодного зовнішнього покриття(яке з часом може потріскати). Також, використовуємо шкіру преміум якості Buttero (наявність уточнюйте в менеджера)

Ми можемо зробити модифікацію існуючого товару або розробити індивідуальний товар, якщо мова йде про оптове замовлення від 50-100 одиниць. При замовленні 1-2 шт. така можливість відсутня.

Іменне гравірування наносимо безкоштовно
Нанесення фрази +100 грн
Нанесення зображення чи лого +200 грн

Будуть. Так як шкіра це натуральний матерял, а для неї властиві подряпини, мікроподряпини з часом затираються .

Терміни виготовлення замовлення залежать від обраного товару. В середньому це 2-5 робочих днів. В святковий період можливі збільшення термінів до 14 днів.

Оплата картою Visa або Mastercard відразу після оформлення замовлення. Прямий банківський переказ - переказ грошових коштів за реквізитами, наданими менеджером. Товари без персоналізації можна оплатити післяплатою за передоплатою на карту 50% від суми. Персоналізовані товари (з індивідуальним гравіюванням, тисненням) виготовляються за 100% передоплатою. Важливо:point_up:🏻. Змінити під час виконання чи відмінити персоналізоване замовлення, щоб повернути гроші після оплати ви не зможете! Ми з вами домовились про чітку дату відправки і ми зобов‘язуємось відправити ваше замовлення вчасно.

Обмін можливий при виробничому браку товару. Персоналізований товар поверненню та обміну не підлягає.

Тиснення - це метод нанесення персоналізації за допомогою кліше з метою отримання відбитка на гладкій поверхні шкірі. Економічно вигідніше за гравірування при замовленні від 10 одиниць. Вартість додатково уточнюйте в менеджера.

Відмінність полягає в тому, що тиснення це процес відбитка на шкірі спеціальним кліше, а гравіювання лазером - це зняття верхнього шару шкіри методом випалювання.

В комплекті йде фірмовий крафтовий пакет. Також є можливість додатково замовити подарункову коробочку (вартість залежно від розмірів виробу, уточнюйте в менеджера)

Товари виготовляються тільки по стандартних лекалах, представлених під кожним товаром на сайті. Виняток може бути тільки при оптовому замовленні.